De oervrouw

Bestaat ze? Na veel onderzoek en een aantal flessen wijn kwam ik erachter.. JA ze bestaat!!!
Ik zal het toelichten en beginnen met de oerman.
Een oerman is een man die ‘jaagt’ en in de huidige tijd dus als een gek achter de vrouwen aanloopt, maar nu de oervrouw, zij jaagt ook, maar loopt niet achter de mannen aan, de prooi loopt achter haar aan, haar ogen hebben de prooi ingesloten en hij kan en wil niets anders meer dan deze prachtige oervrouw…